Świerk srebrny

Świerk srebrzysty - Choinki na Miarę

Świerk Srebrny inaczej świerk srebrzysty dostępny jest w naszej ofercie zarówno w donicy, jak i w wersji ciętej. Oferujemy Państwu szeroki wybór wysokościowy drzewek.
Świerk Srebrny, znany jest również pod nazwą świerk kłujący.  Korona iglaka jest rozłożysta, gęsta i układa się w wyraźnie piętra. Mocno osadzone na pniu gałęzie, wyrastają pod kątem prostym i są szeroko rozwarte. Świerk srebrny swoje walory estetyczne zawdzięcza niebieskoszarej oraz niebieskozielonej barwię igieł, które układają się promieniście dookoła pędów. Jego naturalnym siedliskiem są Góry Skaliste na zachodzie Stanów Zjednoczonych, gdzie porasta północne, zacienione stoki w pobliżu koryt rzecznych.
Wszystkie drzewka odpowiednio pakujemy w siatki ochronne i przygotowujemy do transportu. Dzięki temu oferowane przez nas rośliny dotrą do Państwa w nienaruszonym stanie, całkowicie bezpiecznie i w szybkim czasie.
Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne u nas świerki srebrne w hurcie, jak i w detalu spełniały wszelkie wymagania i pięknie prezentowały się w każdym domu czy ogrodzie.
Najważniejsza u nas jest jakość nie ilość! Dbamy o Państwa satysfakcję i zadowolenie.